Змішувач для ванни Frap F1134 — це виконаний у футуристичному стилі якісний інструмент, який здатний не тільки підкреслити інтер'єр ванної кімнати, але і підвищити комфорт від прийняття водних процедур. Дана модель змішувача є монтованою на борт ванни, має у комплекті окремо стоячий важіль і душовий шланг з лійкою. Корпус змішувача Frap F1134 вилитий з латунного сплаву, який широко застосовується у виготовленні сантехнічного обладнання. Латунь володіє антикорозійними властивостями, не допускає окислення змішувача, захищаючи його також від механічних пошкоджень, які можуть виникнути в ході експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frap |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.286 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 3 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поверхня | Глянцева |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Термостат | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 238 мм |
| Висота виливу | 130 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 20 мм |
| Довжина виливу | 123 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 772 ₴












