Змішувач для ванни Qtap Jay QTJAY260CRM45542 виготовлений із міцної та зносостійкої латуні з рівномірним хромованим покриттям, завдяки якому виріб має привабливий зовнішній вигляд та більш стійкий до механічних пошкоджень. Подача води здійснюється за допомогою зручного важеля. Виріб чудово доповнить інтер'єр будь-якої ванної кімнати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 3.37 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Глянцева |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 221 мм |
| Висота | 113 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Jay |
| Артикул | QTJAY260CRM45542 |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
| Тип виробу | Змішувач |
| Душовий гарнітур у комплекті | Да |
| Габарити паковання (ШхГхВ), мм | 323х204х143 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 270 ₴










