Змішувач для раковини Frap F1088 хром
2 420 ₴
- В наявності
- Код: F1088
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для умивальника FRAP F1088, литий вилив, латунь, у кольорі "хром" - це ідеальне поєднання сучасного дизайну, надійності та функціональності. Завдяки високоякісним матеріалам та продуманій конструкції цей змішувач стане стильним акцентом вашої ванної кімнати, забезпечуючи комфорт у щоденному використанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frap |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.28 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Поверхня | Глянцева |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 171 мм |
| Глибина | 181 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Довжина виливу | 125 мм |
| Висота виливу | 146 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шланга | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 420 ₴










