Змішувач для раковини WEZER PUD1-045, білий
Змішувач для умивальника Wezer PUD1-045-White виготовлений з металевого сплаву. Досить стійкого сантехнічного матеріалу. Сплав легко витримує агресивний вплив води, але його термін служби може становити кілька років без збоїв. Для надання виробу гарного та охайного вигляду воно пофарбоване у білий колір. Для більшої естетики залишені хромові вкраплення. Посадка у змішувача низька, тому він буде універсальним у виборі раковини. Не важливо глибока вона або дрібна, бризки на всі боки летіти не будуть.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 147 мм |
| Висота виливу | 85 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 113 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 869 ₴





