


Змішувач для умивальника WEZER FAB1 хром
408 ₴
- В наявності
- Код: FAB1
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для раковини WEZER FAB1, хром
Змішувач для умивальника Wezer FAB1 відрізняється дуже оригінальним покриттям. Воно матове та схоже на дрібні краплі роси на поверхні виробу. Кран здається мокрим. Водночас дизайн робить його легким та сучасним. А неповоротний вилив підвищує міцність усієї конструкції, оскільки зменшує кількість рухомих елементів.
Кріплення змішувача Wezer FAB1 за допомогою гайки дозволяє міцно зафіксувати його на будь-якій поверхні. Широкий фіксатор надійно підтискає основу, перешкоджає прокручування та хитання приладу, а великий розмір попереджає переламування кріплення в процесі експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал | Силумін |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 152 мм |
| Висота виливу | 94 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 98 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 408 ₴



