
Настінний змішувач для умивальника WEZER PRO10-02-BLACK чорний
2 794 ₴
- В наявності
- Код: PRO10-02-BLACK
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудований змішувач для раковини WEZER PRO10-02-BLACK чорний
Вбудований змішувач для умивальника WEZER PRO10-02-BLACK чорного кольору, виконаний з нержавіючої сталі вищої якості. Підходить для будь-якої раковини, тому що висоту установки можна регулювати самостійно. Модель покрита високоякісною чорною порошковою емаллю, яка не відшаровується від постійного впливу вологи.
Дана модель змішувача для умиальника гармонійно впишеться та інтер'єр будь-якої ванної кімнати. Гарантійний термін складає 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Поверхня | Матова |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 190 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 794 ₴



