


Змішувач для умивальника WEZER INX1B-04 сатин
664 ₴
- В наявності
- Код: INX1B-04
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для раковини Wezer INX1B-04
Змішувач для умивальника Wezer INX1B-04 нержавіюча сталь повністю литий. Це забезпечує більшу герметичність пристосування, оскільки мінімізує кількість рухомих елементів. У місцях з'єднання найчастіше починається текти.
Змішувач на умивальник Wezer INX1B-04 виготовляється із сталі-нержавійки. Вона відрізняється підвищеною стійкістю до руйнування під дією води, проста у догляді, не потребує додаткового покриття.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Поверхня | Сатин |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Сатин |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Висота виливу | 95 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 100 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 664 ₴



