


Змішувач для умивальника WEZER NOF1 Ø35 (хром)
960 ₴
- В наявності
- Код: NOF1
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для раковини литий WEZER NOF1 Ø35 (хром)
Технологія виробництва:
- відлив під тиском
- Матеріал корпусу: алюмінієвий сплав (Zn)
- Колір: Хром
- Тип кріплення: скоба+шпилька
- Вилив: неповортний
- В комплект входять: - гнучке підведення М10*1/2" довжина 40см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал | Силумін |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 179 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 121 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴



