Змішувач для умивальника Frap F1048 сатин
874 ₴
- В наявності
- Код: F1048
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для раковини Frap F1048 сатин
Змішувач Frap F1048 із нержавіючої сталі завдяки своїм компактним розмірам може застосовуватися для умивальників. Цілісний корпус набагато стійкіший до утворення протікань.
Нержавіюча сталь корпусу змішувача Frap F1048 робить його довговічним, сплав не окислюється під дією вологи та вогкості. Важіль дозволяє проводити налаштування температури та напору струменя однією рукою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frap |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Поверхня | Сатин |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Сатин |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 166 мм |
| Висота виливу | 116 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 109 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 874 ₴








