
Змішувач для раковини високий WEZER PRO11-02 сатин
933 ₴
- В наявності
- Код: PRO11-02
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для умивальника високий WEZER PRO11-02 виконаний з нержавіючої сталі, тому відрізняється тривалим терміном служби. Популярний кубічний дизайн змішувача прикрашає інтер'єр своїми строгими лініями та нейтральним кольором. Високий корпус дозволяє встановити його на стільницю поряд з раковиною чашею, що також дуже популярно в сучасних інтер'єрах. За змішування води відповідає керамічний картридж 35 мм, тому це відбувається плавно та безшумно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Поверхня | Сатин |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Сатин |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Висота виливу | 200 мм |
| Глибина | 155 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 110 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 49 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 933 ₴



