

Змішувач для умивальника настінний Wezer EKO10A-01-ВLACK чорний
2 566 ₴
- В наявності
- Код: EKO10A-01ВLACK
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для умивальника прихованого монтажу Wezer EKO10A-01ВLACK нержавіюча сталь, чорний
Компанія Wezer займається створенням змішувачів вже кілька десятиліть. І за цей час було отримано цінний досвід, що дозволив виробляти лише якісну продукцію. Автоматизація виробничих процесів, застосування передового обладнання та політика компанії зумовили зниження вартості продукції. Тому зараз змішувачі Wezer досить популярні на ринку. На це також впливають і такі переваги:
- надійність – всі вироби проходять контроль на всіх етапах створення;
- якість - виробництво виробів здійснюється за допомогою передового обладнання;
- гарантія та сервісне обслуговування - компанія Wezer надає сервісне обслуговування та гарантію;
- доступна ціна - вартість змішувачів Wezer відноситься до середнього сегменту, що полегшує їхнє придбання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Поверхня | Матова |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 273 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 205 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 566 ₴



