



Змішувач для умивальника WEZER INX1A-04 сатин
1 752 ₴
- В наявності
- Код: INX1A-04
- +380 (99) 739-09-95
Змішувач для раковини з нержавіючої сталі Wezer INX1A-04
Wezer INX1A-04 – класика, яка популярна завжди. Змішувач для умивальника з нержавіючої сталі це відмінне рішення придбання для тих, хто бажає знайти надійний та високоякісний прилад на довгі роки. Матеріал відрізняється високою стійкістю, міцністю та антикорозійністю. Дизайн одноважільного моделі INX1A-04 поєднує в собі сучасні технології та класичний стиль, роблячи його яскравим елементом у будь-якому інтер'єрі.
За змішування гарячої та холодної води відповідає керамічний картридж 35 мм. Регулювання рівня напору та температури води здійснюється поворотною рукояткою. Литий неповоротний гусак оснащений аератором, який, крім пом'якшення води, значно економить її витрату. Незважаючи на якість і зовнішню привабливість змішувач доступний у ціні, що і робить бренд Wezer дуже затребуваним на ринку сантехнічного обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Поверхня | Сатин |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Сатин |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Висота виливу | 145 мм |
| Глибина | 174 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 130 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 45 мм |
- Ціна: 1 752 ₴



