Кнопковий змішувач для раковини Gappo G1095-1 із датчиком температури
Тип пускового механізму клік-клак. Регулювання температури виконуються кнопкою на змішувачі, яка запускає потік води. Такий підхід дозволяє проводити точні налаштування температури та виводити їх на дисплей. Розумний змішувач дозволить вам максимально комфортно проводити повсякденні процедури миття рук та вмивання.
Корпус відлитий з латуні, міцного та нержавіючого матеріалу. Верхнє покриття – хром. Воно не темніє з часом і при правильному догляді змішувач виглядає як новий, навіть через кілька років експлуатації. Кріпиться до раковини на гайку, механізм змішування та керамічний картридж.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gappo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Поверхня | Глянцева |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Порційний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 175 мм |
| Висота виливу | 123 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 143 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 819 ₴








