Змішувач для раковини Frap F10703-B — це якісний і надійний інструмент, який здатний перетворити рутинне миття рук в стильний і функціональний процес. Дизайн даної моделі змішувача виконаний так, щоб виріб без проблем можна було вписати в будь-який сучасний інтер'єр приміщення. Корпус змішувача F10703-B виконаний з алюмінієвого сплаву. Даний матеріал володіє характеристиками міцності, які здатні захистити виріб від можливих механічних пошкоджень. Також алюмінієвий сплав дозволяє уникнути згубного впливу на змішувач корозійного впливу, що збільшує його експлуатаційний термін.
Додаткові характеристики:
- довжина гнучкого підведення: 45 см;
- покриття: хром;
- гарантія на корпус змішувача: 1 рік.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frap |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Поверхня | Глянцева |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Висота виливу | 71 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Довжина виливу | 112 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 49 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 913 ₴







