



Змішувач для кухні Lidz Aria 015FLT з висувним мультифункціональним виливом-лійкою нікель
1 933 ₴
- Немає в наявності
- Код: SD00043746
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Змішувач кухонний Lidz Aria 015FLT з висувним мультифункціональним зливом-лійкою (k35) Nickel – багатофункціональний змішувач з висувним зливом-лійкою, що робить його особливо зручним для використання на кухні. Нікельована поверхня надає виробу стильного вигляду, а високоякісні матеріали забезпечують тривалий термін служби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.89 кг |
| Висувний вилив | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поверхня | Сатин |
| Поворотний вилив | Так |
| Підключення до фільтра | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Сатин |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 371 мм |
| Висота виливу | 338 мм |
| Глибина | 205 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Довжина виливу | 170 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 933 ₴



