

Змішувач для ванни на підлогу Lidz Kubis 004 з душовим гарнітуром (k35) LDKUB004NKS46101 сатин
8 495 ₴
- Немає в наявності
- Код: SD00052225
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Змішувач для ванни Lidz Kubis 004 (з душовим гарнітуром) (k35) Nickel пропонує поєднання сучасного дизайну та практичності. Нікельове покриття забезпечує міцність і стійкість до впливу вологи, зберігаючи первозданний зовнішній вигляд довгі роки. Підлогова конструкція підходить для ванн, що вільно стоять, а душовий гарнітур додає зручність у повсякденному використанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 6.9 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Підлоговий |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поверхня | Матова |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Сатин |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 870 мм |
| Висота виливу | 838 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 208 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 495 ₴



