Змішувач для ванни Qtap Taurus з душовим гарнітуром QTTAU260CRM45663 Chrome
2 483 ₴
- Немає в наявності
- Код: SD00051787
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Змішувач для ванни з довгим поворотним виливом Qtap Taurus QTTAU260CRM45663 у хромованому виготовленні — це універсальне та функціональне рішення для ванної кімнати. Змішувач обладнаний душовим гарнітуром і довгим поворотним виливом, що забезпечує гнучкість і зручність у використанні. Хромоване покриття вирізняється довговічністю і високою стійкістю до корозії та механічних пошкоджень
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 2.11 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поверхня | Глянцева |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 159 мм |
| Глибина | 388 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 323 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 184 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 483 ₴











