Змішувач для ванни Qtap Taurus з душовим гарнітуром QTTAU259BLM45662 Black Matt чорний
2 722 ₴
- Немає в наявності
- Код: SD00051786
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Змішувач для ванни Qtap Taurus QTTAU259BLM45662 у матовому чорному виготовленні — це сучасне та стильне рішення для ванної кімнати. Змішувач комплектується душовим гарнітуром, забезпечуючи комфорт і зручність у використанні. Матове чорне покриття надає виробу елегантного вигляду та захищає його від забруднень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 1.98 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поверхня | Матова |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 108 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 168 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 191 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | QTTAU259BLM45662 |
| Діаметр картриджа, мм | 35 |
| Діаметр лійки, мм | 120х110 |
| Душовий гарнітур у комплекті | Да |
| Кількість режимів струменя | 3 |
| Комплектація | Змішувач, лійка для ручного душу, душовий шланг, кронштейн, кріпильні деталі. |
| Робочий тиск, bar | До 5 |
| Витрата води, л/хв | До 13 |
| Серія | Taurus |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 722 ₴









