Змішувач для ванни Qtap Jay з душовим гарнітуром QTJAY260BLM45548 Black Matt чорний
4 516 ₴
- Немає в наявності
- Код: SD00051672
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Змішувач для ванни Qtap Jay QTJAY260BLM45548 виготовлений із міцної та зносостійкої латуні з рівномірним чорним матовим покриттям, завдяки якому виріб має привабливий зовнішній вигляд та більш стійкий до механічних пошкоджень. Подача води здійснюється за допомогою зручного важеля. Виріб чудово доповнить інтер'єр будь-якої ванної кімнати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 3.4 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поверхня | Матова |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 113 мм |
| Глибина | 244 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 221 мм |
| Довжина шланга | 1500 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 516 ₴










