Змішувач для ванни GROHE BAUCLASSIC 32865000
GROHE — найбільший виробник і світовий лідер із продажу в галузі сантехнічного обладнання.
З погляду GROHE, дизайн — це не тільки зовнішній естетичний атрибут. Це елемент якості, у якому втілюється ідеальне поєднання форми та змісту.
Випробування на довговічність, а також ретельне кінцеве тестування продукції перед відвантаженням із заводу гарантують, що вироби GROHE тішитимуть Вас довгі роки.
Дизайн, якість, технології й екологічність. Чотири складники бренда, що лежать в основі виробництва виробів GROHE. Ми встановлюємо найвищі стандарти, щоб забезпечити вам неперевершене задоволення щоразу, коли Ви користуєтеся продукцією GROHE.
Характеристики:
- настінний монтаж
- металевий важіль
- керамічний картридж 46 мм
- в кольорі хром
- регулювання витрати води
- можливість встановлення хв. витрати 2,5 л/хв.
- автоматичний перемикач: ванна/душ
- аератор
- приховані S-подібні ексцентрики, відбивач із металу
- S-подібні ексцентрики з відбивачами конічної форми
- додатковий обмежувач температури (46 308 000)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поверхня | Глянцева |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 125 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 46 мм |
| Довжина виливу | 191 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 510 ₴








