



Змішувач для ванни з термостатом GROHE GROHTHERM 800 Cosmopolitan (34766000)
14 369 ₴
- Немає в наявності
- Код: 34766000
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Змішувач із термостатом GROHE GROHTHERM 800 COSMOPOLITAN 34766000
- настінний монтаж
- GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
- GROHE MetalGrip металеві ручки ергономічної форми
- GROHE SafeStop кнопка безпеки при 38 ° C (потрібне калібрування)
- GROHE SafeStop Plus додатковий обмежувач температури при 43 ° C - опція
- з компактним картриджем GROHE TurboStat з термоелементом
- Автоматичний перемикач ванна/душ
- Регулятор напору з GROHE EcoButton (Кнопка економії води з індивідуально
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.65 кг |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Запірний клапан | Термостатичний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Термостатичний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина виливу | 162 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 369 ₴



