Змішувач для ванни Lidz Dozorca 005 з душовим гарнітуром (k35) LDDOZ005CRM45405 Chrome
1 991 ₴
- В наявності
- Код: SD00051529
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для ванни Lidz Dozorca 0051 LDDOZ005CRM45405 з поворотним виливом виготовлений із цинку, укомплектований кронштейном для ручного душу, душовим шлангом та лійкою. Завдяки якісному покриттю має міцну поверхню та привабливий зовнішній вигляд. Декоративні розетки приховують похибки установки на оздобленні кімнати. Напір води та її температура регулюються поворотом важеля в потрібне положення. Перемикання ванни/души здійснюється за допомогою дивертора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Цинк |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Глибина | 387 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 350 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 991 ₴








