Змішувач для ванни Lidz Wieza 005 LDWIE005CRM45411 з довгим поворотним виливом виготовлений із цинку, укомплектований кронштейном для ручного душу, душовим шлангом та лійкою. Завдяки якісному покриттю має міцну поверхню та привабливий зовнішній вигляд. Декоративні розетки приховують похибки установки на оздобленні кімнати. Напір води та її температура регулюються поворотом важеля в потрібне положення. Перемикання ванни/души здійснюється за допомогою дивертора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.89 кг |
| Гарантійний термін | 35 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Цинк |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 152 мм |
| Глибина | 425 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 350 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LDWIE005CRM45411 |
| Душовий гарнітур у комплекті | Да |
| Комплектація | Змішувач, шланг, лійка, кріплення. |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Серія | Wieza |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 304 ₴










