Змішувач для ванни Lidz Wieza 006 LDWIE006CRM45410 з коротким виливом виготовлений з цинкового сплаву, укомплектований кронштейном для ручного душу, душовим шлангом і лійкою. Завдяки якісному покриттю має міцну поверхню та привабливий зовнішній вигляд. Декоративні розетки приховують похибки установки на оздобленні кімнати. Напір води та її температура регулюються поворотом важеля в потрібне положення. Перемикання ванни/души здійснюється за допомогою дивертора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.85 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Цинк |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 175 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LDWIE006CRM45410 |
| Душовий гарнітур у комплекті | Да |
| Комплектація | Змішувач, шланг, лійка, кріплення. |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Витрата води, л/хв | До 13 |
| Серія | Wieza |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 367 ₴








