Змішувач для раковини Lidz Wieza 001 LDWIE001CRM45409 виготовлений із цинку. Глянцева хромована поверхня надає змішувачу оригінального вигляду. Інтенсивність водного потоку та температура регулюються за допомогою переміщення важеля. Підключення води відбувається через гнучкі шланги з діаметром підключення 1/2", які входять до комплекту постачання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.05 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Цинк |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Висота виливу | 70 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Довжина виливу | 100 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LDWIE001CRM45409 |
| Комплектація | Змішувач, гнучка підводка, кріплення. |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Серія | Wieza |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Тип излива | Литий |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту |
Інформація для замовлення
- Ціна: 804 ₴






