Змішувач для ванни короткий вилив IMPRESE PERLA
Монтаж: настінний
Тип керування : одноважільний
Основний колір/тип покриття: хром
Основний матеріал виробу: латунь
Матеріал упаковки: картон
Гарантія, міс. : 60
Комплект поставки: змішувач для ванни, екцентрики, декоративні накладки
Країна реєстрації бренду: Чехія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Максимальна витрата води | 22 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 182 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 174 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 214 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 962 ₴




