Змішувач для ванни з душовим гарнітуром Kroner KRP Essen - W060 хром/білий
2 967 ₴
- Немає в наявності
- Код: CV024327
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Змішувач для ванни Kroner KRP Essen - W060 білий / хром
Виготовлений з високоякісної латуні, він гарантує довгий термін служби. Ви можете обрати між двома стильними варіантами кольору: хромований або білий. Цей змішувач має картриджний механізм змішування, що дозволяє точно регулювати температуру води. Прямокутна форма лійки надає йому сучасний вигляд. Поверхня може бути глянцевою або матовою, залежно від вашого вибору. Монтується на стіну, що економить простір. Змішувач Kroner стане вишуканим доповненням для вашої ванної кімнати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kroner |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.21 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 105 мм |
| Глибина | 185 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 175 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 967 ₴









