Змішувач Kroner KRP Bayern - С070
Виготовлений з високоякісної латуні, забезпечує міцність і довговічність використання. Механізм змішування на основі картриджа дозволяє плавно регулювати температуру води. Глянцева поверхня та елегантна кругла форма лійки додають шарму і привабливості цьому змішувачу. Оптимізуйте свій душовий час і насолоджуйтесь комфортом зі змішувачем для ванни Kroner KRP Bayern - С070.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kroner |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.87 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Довжина виливу | 375 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 215 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 310 ₴











