Змішувач для умивальника Kroner KRM Elbe - SCH010 чорний мат
Змішувач для раковини Kroner KRM Elbe - SCH010 - стильний та практичний вибір для вашої ванної кімнати. Виготовлений з високоякісного силуміну, він гарантує довговічність та надійність. Привабливий матовий чорний колір додає йому елегантності та сучасного вигляду. Картриджний механізм змішування забезпечує плавне регулювання температури води. Врізний спосіб монтажу дозволяє зберігати естетичний вигляд раковини. Змішувач Kroner - це стильний акцент, що надасть вашому дизайну особливої гармонії і розкоші.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kroner |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.22 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 148 мм |
| Висота виливу | 75 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Довжина виливу | 120 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 52 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴









