Рушникосушка електрична Navin Силует Квадро 90х1500 Sensor права, чорний муар
3 890 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12-234053-0915
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електрична сушарка для рушників Силует Квадро Sensor від українського виробника NAVIN має привабливий мінімалістичний дизайн і займає вкрай мало місця. Ця модель вирізняється також ощадним споживанням електроенергії.
Рушник Силует Квадро Sensor 90х1500 (розташування шнура з вилкою — праворуч) виготовлена з вуглецевої сталі високої якості й міцності. Модель має порошкове покриття (колір — чорний муар). Товщина стінки колекторів (стійок) і перемичок сушарки дорівнює 1,5 мм .
- Теплова потужність моделі — 106 Вт
- Робоча температура* — +50 °C +/- 5 °C
- Ступінь захисту — IP44
- Гарантія — 60 міс.
* за температури в приміщенні 20 °С і номінальної напруги 230 В.
Модель сушарки розроблена для вузьких, глибоких ніш та звужених просторів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Navin |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4.4 кг |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість секцій | 4 |
| Матеріал рушникосушки | Сталь |
| Потужність | 106 Вт |
| Робоча температура | 55 град. |
| Стан | Новий |
| Тип підключення | Правий |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Товщина стінки колектора | 1.5 мм |
| Форма рушникосушки | П-подібна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1500 мм |
| Глибина | 89 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Комплектація | |
| Кріплення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 890 ₴










