Змішувач для ванни Lidz (CRM) 14 34 006-1 New з душовим гарнітуром ((LIDZCRM143400600)
1 335 ₴
- Немає в наявності
- Код: SD00028236
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Змішувач для ванни Lidz (CRM) 14 34 006-1 з коротким поворотним виливом виготовлений із цинку, укомплектований кронштейном для ручного душу, душовим шлангом і лійкою. Для увімкнення потоку води передбачено важіль із нанесеним маркуванням Х+Г води. Для перемикання на душ — поворотний дивертор. Настінний монтаж здійснюється за допомогою кріпильних деталей, які входять до комплекту. Круглі розетки приховають сліди встановлення на оздобленні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Цинк |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поверхня | Глянцева |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 220 мм |
| Довжина виливу | 140 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Комплектація | |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LIDZCRM143400600 |
| Вага брутто 1, кг | 1,67 |
| Вага нетто, кг | 1,48 |
| Висота виробу, мм | 160 |
| Габарити паковання 1, мм | 107х153х210 |
| Діаметр картриджа, мм | 35 |
| Діаметр лійки, мм | 80 |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Довжина виробу, мм | 220 |
| Довжина виливу, мм | 140 |
| Додаткові характеристики | Габарити лійки для ручного душу: 220х80х42. Довжина душового шланга — 1640 мм. |
| Душовий гарнітур у комплекті | Да |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Комплектація | Змішувач, лійка для ручного душу, душовий шланг, кронштейн для ручного душу, кріплення. |
| Механізм змішування | Картридж |
| Мoдель | 006-1 |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Серія | 14 34 |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Тип виробу | Змішувач |
| Тип излива | Поворотний |
| Ширина виробу, мм | 210 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 335 ₴









